„Nie popadajmy w euforię”

Trener Tomasz Tułacz bardzo spokojnie odniósł się do wygranej naszej drużyny nad Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Oto jak szkoleniowiec Puszczy Niepołomice skomentował dzisiejsze spotkanie. 

Bardzo spokojnie podchodzimy do tego wyniku. Jestem zadowolony przede wszystkim z tego, że zagraliśmy na naturalnej nawierzchni. Za co dziękuję sztabowi Bruk-betu.  To była nasza pierwsza wizyta na naturalnej murawie od prawie trzech miesięcy. To się liczy dla nas przede wszystkim – powiedział po wygranym meczu z Bruk-Bet Termalicą,  Tomasz Tułacz.

Czy można żałować, że to nie był mecz ligowy? Trzeba to sobie powiedzieć otwarcie, że warunki w Niepołomicach obiektywnie niepozwalały na ligowe granie. Nie chcę rozpatrywać tego w kategoriach czy dobrze ,że nie zagraliśmy czy nie. Po prostu musieliśmy szukać planu awaryjnego. Oczywiście że wolelibyśmy zacząć grę o punkty o siebie, ale zaczniemy od wyjazdu do Opola. Nie mieliśmy na to większego wpływu – dodał.

Dobry wynik dzisiaj i gra tych, a nie innych piłkarzy nikomu nie zamyka drogi do wyjściowego składy. Ważne, że zawodnicy są zdrowi i gotowi do gry. Cała kadra ma szanse na wyjście w meczu z Odrą Opole. Oczywiście są pewne priorytety, czy założenia, co skutkuje takim, a nie innym doborem personalnym. To samo dzisiaj powiedziałem zawodnikom w szatni. Na ten moment nikt nie może być pewny miejsca – zakończył szkoleniowiec.