Przewodnik Kibica

Kto zapewni sobie awans do Ekstraklasy? Mistrzostwo Nice 1 Ligi dla Chojniczanki, Miedzi Legnica, Rakowa Częstochowa, a może dla kogoś innego? Który zespół zagra w II lidze? Te i wiele innych pytań pada coraz częściej na starcie rundy wiosennej.

Przewodnik Kibica, który jest jedynym taktyczno-statystycznym kompendium wiedzy na naszym rynku wydawniczym, pomoże w odpowiedzi na te pytania. Po prostu musisz go mieć!

Świetna postawa beniaminków, „głośne nazwiska” w klubach Nice 1 Ligi, roszady na ławkach trenerskich – autorzy „Przewodnika Kibica” niczego nie pominęli

Opisy taktyczne wszystkich pierwszoligowców przygotowane przez specjalistów, na co dzień zajmujących się zawodowo analizą piłkarską, aktualne kadry zespołów, ciekawe wywiady i niezliczona ilość statystyk – to wszystko znajdziecie w piątym wydaniu „Przewodniku Kibica” przygotowanym przez zespół EkstraStats.

Po raz pierwszy na łamach „Przewodnika Kibica” zagoszczą zespoły Nice 1 Ligi, dzięki czemu magazyn będzie miał ponad 160 stron. Taki format powinien zadowolić każdego kibica piłki nożnej w Polsce, a szczególnie wymagających fanów pierwszoligowców, którzy znajdą w Przewodniku również wiele ciekawych materiałów o Ekstraklasie.

–  Uważamy, że znaleźliśmy najlepszy sposób, aby tego typu wydawnictwo było jak najdłużej aktualne i pomocne dla czytelników. Do zamknięcia okna transferowego zaktualizowaliśmy wszystkie informacje i wierzymy, że oddamy w ręce kibiców wydanie papierowe wydrukowane na najwyższej jakości papierze kredowym w atrakcyjnej szacie graficznej. Rozszerzyliśmy wydanie o rywalizację na zapleczu Ekstraklasy. Zapleczu, które nie jest tak oddalone poziomem, jak wielu sądzi – przyznaje Mateusz Januszewski, redaktor naczelny wydania.

Więcej informacji o magazynie znaleźć można na www.przewodnikkibica.pl.

„Przewodnik Kibica” można nabyć w sklepie internetowym: www.sklep.przewodnikkibica.pl , a jego cena obejmuje wersję elektroniczną oraz wydanie papierowe.