Odrabiamy zaległości

Jutro o godzinie 17.00 w Suwałkach piłkarze Puszczy Niepołomice zmierzą się z Wigrami. Mecz ten jest zaległym spotkaniem 23. kolejki Nice 1 ligi.  

Rozgrywki Nice 1 ligi przyspieszają. Świadczy o tym fakt, że po sobotnim meczu nasi piłkarze w środę 11 kwietnia wybiegną na boisko, by w nadchodzący weekend po raz kolejny powalczyć o ligowe punkty.

O te w 2018 roku nie jest tak wcale łatwo. Zaledwie pięć drużyn nie wygrało jeszcze meczu i to Puszcza jest liderem tej klasyfikacji z dorobkiem trzech oczek. Trudno jednak bić na alarm, bowiem tylko jedno z tych 4 meczów nasi zawodnicy przegrali, a była to ostatnia, wyjazdowa porażka z Chrobrym 3-1.

Wigry tej wiosny raczą sobie bardzo dobrze. Nasi rywale rozegrali aż 6 spotkań, z których 4 wygrali, choć w ostatniej kolejce podobnie jak piłkarze z Niepołomic swój mecz przegrali.

Do meczowej osiemnastki wraca pauzujący za kartki Marcin Orłowski. Szansę gry może otrzymać również Rafał Mikulec, który wskoczył do szerokiej kadry w miejsce Krzysztofa Szewczyka.

Warto przypomnieć, że ostatnie zwycięstwo piłkarze Puszczy odnieśli 28 października w wyjazdowym spotkaniu z Górnikiem Łęczna. Nie mielibyśmy nic przeciwko by jutro powtórzyć tamto osiągnięcie w pojedynku z Wigrami zwłaszcza, że w Niepołomicach w pierwszym meczu wygraliśmy 2-1.