Ostatni mecz o punkty

Przed nami ostatni w 2016 roku ligowy mecz Puszczy Niepołomice.

Wyjazdowym meczem z Siarką Tarnobrzeg piłkarze Puszczy Niepołomice zakończą ligowe zmagania w tym roku kalendarzowym. Będzie to drugi rozegrany awansem mecz rundy wiosennej. W ostatnich tygodniach piłkarze Puszczy znajdują się w znakomitej dyspozycji. Cztery kolejne zwycięstwa i pięć z rzędu meczów bez straty bramki sugeruje ciekawe spotkanie z szóstą w tabeli Siarką Tarnobrzeg.

Spotkanie do łatwych należeć jednak nie będzie bowiem z rozegranych u siebie dziewięciu meczów Siarka przegrała zaledwie jedno, i było to 15 października, kiedy to w Tarnobrzegu ze zwycięstwa cieszył się GKS Bełchatów.

Jutrzejszy mecz będzie ostatnią możliwością do wywalczenia sobie miejsca w składzie Puszczy na rewanżowe spotkanie z Pogonią Szczecin, które zostanie rozegrane w przyszły wtorek. Cieszy fakt, że wszyscy zawodnicy Puszczy są gotowi do sobotniej batalii.

Niezależnie od wyników wszystkich meczów 19 kolejki II ligi, Puszcza przerwę zimową spędzi na znakomitym czwartym miejscu w tabeli. Jesienią pokonaliśmy Siarkę wysoko 3-0, teraz również liczymy na trójkę w kontekście punktów które zamierzamy przywieźć do Niepołomic!

Początek meczu z Siarką jutro w samo południe. Zapraszamy na naszą relację minuta po minucie z tego meczu!