Piłka na nakrętki przy stadionie Puszczy!

16 maja na stadionie MKS Puszcza Niepołomice pojawiła się piłka na nakrętki. To część większej akcji prowadzonej w gminie Niepołomice. W jej ramach w różnych punktach gminy pojawiło się już 9 serc na nakrętki, a na stadionie, nawiązując do tematyki piłkarskiej, pojawiła się wyjątkowa piłka na nakrętki!

Uroczystego odsłonięcia dokonali przed meczem Puszcza – ŁKS kapitanowie drużyn: Michał Mikołajczyk oraz Maciej Dąbrowski. We wszystkich dziewięciu punktach na terenie gminy Niepołomice można wrzucać nakrętki, które zwykle są odpadami po różnego typu napojach. Kiedy serca się zapełniają, nakrętki oddajemy do skupu, a uzyskane w ten sposób środki finansowe przekazywane są osobom potrzebującym, niepełnosprawnym z terenu gminy Niepołomice. Są już efekty – fundusze z pierwszych zapełnionych serc trafiły do Klaudii Momot https://www.facebook.com/KlaudiawKrainieUsmiechu.

Mamy nadzieję, że przy okazji każdego meczu zapełniać się będzie również wyjątkowa piłka, dlatego zachęcamy: na każdy mecz, oprócz szalika MKS Puszcza zabierzcie z domu również nakrętki i koniecznie wrzućcie je do wyjątkowej piłki na stadionie!

Specjalnie ustawione kosze będą czekał na Was już na meczu z Miedzią Legnicą. Każdy z kibiców będzie mógł zostawić przyniesione nakrętki przy wejściu na stadion! Razem możemy więcej!