Piłkarskie urodziny

W ubiegłym tygodniu dwóch młodych kibiców Puszczy Niepołomice świętowało swoje urodziny na Stadionie Miejskim w Niepołomicach.

Święto Kuby i Wiktora rozpoczęło sie tradycyjnym tortem i odśpiewaniem „Sto lat”. Po delikatnym, słodkim poczęstunku jubilaci wraz z zaproszonymi gośćmi udali się na boisko, by na sportowo przeżyć ten szczególny dzień. Jedną z atrakcji była możliwość rywalizacji z trzema piłkarzami Puszczy Niepołomice, Adrianem Gębalskim, Kamilem Łączkiem i Patrykiem Szewcem, którzy bardzo ambitnie podeszli do zawodów.

Kuba i Wiktor jak na kapitanów przystało wybrali bardzo wyrównane drużyny wzmocnione piłkarzami pierwszej drużyny. W rezultacie piłkarska, urodzinowa bitwa zakończyła się remisem 2-2. Po pamiątkowym zdjęciu, Mamy głównym bohaterów wydarzenia zaprosiły wszystkich zaproszonych gości na pizzę. Po posiłku rozpoczęły się wirtualne mecze, w których jubilaci rywalizowali z piłkarzami. Wiktor rozegrał partię z Adrianem Gębalskim, a Kuba z Patrykiem Szewcem.

Pomiędzy grami pozostali uczestnicy zabawy mieli okazję usiąść na trybunie VIP Stadionu Miejskiego w Niepołomicach oraz wejść na taras widokowy, z którego roztacza się najlepszy widok na murawę.

Uśmiechy wszystkich uczestników zabawy sugerują, że urodziny udały się znakomicie. Zapewne to nie ostatnia tego typu impreza okolicznościowa na Stadionie Miejskim w Niepołomicach.

 

 

/mb/