Wszystko do wygrania

2015-05-09 Puszcza vs ROW A3 MINIPorażka z Siarką w Tarnobrzegu, choć bolesna nie zmieniła niczego w układzie ligowej tabeli. Choć sytuacja jest trudna nadal walczymy o utrzymanie ligowego bytu. W sobotę w Niepołomicach możemy zrobić milowy krok w stronę osiągnięcia tego celu.

Pokażmy jedność i szczelnie wypełnijmy Stadion Miejski w Niepołomicach. Piłkarze i sztab szkoleniowy szczególnie teraz potrzebują naszego wsparcia. Na wyciągnięcie wniosków przyjdzie czas, teraz wspólnie walczmy w ostatnich meczach ligowych o punkty niezbędne do utrzymania się w rozgrywkach centralnych.

W sobotę o godzinie 17.00 przeciwnikiem Puszczy Niepołomice będzie wymagający Energetyk ROW Rybnik, zespół, który liczy się w walce o awans. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami, będącym debiutem w roli szkoleniowca pierwszej drużyny trenera Łukasza Gorszkowa zremisowaliśmy 1-1. Piękną bramkę w tamtym meczu zdobył Piotr Madejski.

W ostatnich meczach Energetyk notuje na przemian zwycięstwo lub porażkę. W ostatniej kolejce nasi sobotni rywale pokonali Kotwicę Kołobrzeg. Wniosek jest jeden. Teraz musimy wygrać!

Aby się tak stało piłkarze i kibice muszą maksymalnie się zmobilizować.

Do zobaczenia na K2!
Pokażmy, że mamy jeszcze wszystko do wygrania!