Po pierwsze wyjazdowe zwycięstwo

Aż trudno w to uwierzyć mając w pamięci poprzedni sezon, ale Puszcza wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo poza Niepołomicami. Szansa na przełamanie już w niedzielę w Tychach z miejscowym GKS-em Tychy. 

Tyszanie po 10 rozegranych spotkaniach zajmują 5 miejsce w lidze i wyprzedzają Puszczę o 7 punktów. Tyszanie w lidze do tej pory przegrali tylko 2 spotkania, a ostatnia porażka przytrafiła się im na początku października w Tychach z Koroną. To również jedyna domowa przegrana podopiecznych Artura Derbina. Tym samym biorąc pod uwagę mecze tylko u siebie, GKS zajmuje 3 miejsce w tabeli z 13 zdobytymi punktami. Warty uwagi jest także bilans bramkowy 11:3. Kurs w Fortunie, że Puszcza strzeli gola to 1.35. GKS nie przegrał ostatnich 3 spotkań w lidze, a w tygodniu odrabiał zaległości remisując z Radomiakiem 2:2.

Nasz zespół nie wspomina dobrze ostatniego meczu ligowego. W Pruszkowie po bezbarwnej grze przegraliśmy z Radomiakiem 2:0. Humory graczom Żubrów poprawiły się jednak ostatnią środę. W pucharze Polski na wyjeździe okazaliśmy się lepsi od GKS-u Jastrzębie. Do poprawy zostaje więc forma zespołu w delegacji. Do Niepołomic nie wracaliśmy jeszcze z kompletem punktów z żadnego ligowego starcia na wyjeździe. Do meczu z tyszanami przystąpimy z 11 miejsca i 11 punktami.

Z GKS-em zmierzymy się w lidze po raz 11. Bilans jest bardzo wyrównany i wynosi 3-4-3. W poprzednim sezonie dwukrotnie okazywaliśmy się lepsi od tyszan. Przy K2 pokonaliśmy GKS po golach Żurka i Tomalskiego. W Tychach wygraliśmy dzięki trafieniu Żytka. Kurs w Fortunie, że w niedzielę pierwsi strzelimy gola to 2.13.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.