Po punkty do Głogowa

25. kolejka Nice 1 ligi spowoduje daleką podróż piłkarzy Puszczy Niepołomice. Kierunkiem będzie Głogów, a celem pierwsze w 2018 roku trzy punkty.

Zaledwie 3 zespoły w tym sezonie Nice 1 ligi potrafiły pokonać Puszczę na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. Jednym z nich był właśnie Chrobry Głogów. To pokazuje, że zadanie przed naszą drużyną z jednej stronie będzie dodatkowo wymagające, ale z drugiej wyzwala dodatkową motywację.

Chrobry to aktualnie 7 drużyna w tabeli, która z liczbą 34 punktów traci zaledwie 5 oczek do wicelidera z Chojnic. W tym sezonie Chrobry rozegrał 3 spotkania i osiągnął każdy możliwy wynik: zwycięstwo, remis i porażkę.

Nasza drużyna pojechała do Głogowa bez Marcina Orłowskiego, który w pojedynku ze Stalą Mielec otrzymał 8 żółtą kartę i w najbliższy weekend będzie miał przymusową przerwę. Do kadry wrócił natomiast Dawid Nowak.

Jutrzejszy mecz rozpocznie się o godzinie 17.00. Po nim rozpoczniemy prawdziwy maraton spotkań, którego kolejnym punktem będzie wyjazd do Suwałk na mecz z Wigrami.