Po raz ostatni w 2020

W sobotę wyjazdem do Bełchatowa zakończymy granie w 2020 roku. Przeciwnikiem będzie miejscowy GKS. Oprócz rywala zmierzymy się z niekorzystną dla nas serią meczów bez zwycięstwa. Początek spotkania o 12:40, a mecz będzie transmitowany w Polsacie Sport i w serwisie IPLA. 

Bełchatowianie plasują się obecnie na 14 miejscu w tabeli. Ich dorobek wynosi 14 punktów, na co składają się 4 zwycięstwa i 4 remisy. Warto jednak dodać, że GKS rozpoczynał sezon z dorobkiem -2 punktów. Ostatnie tygodnie nie są jednak udane dla ekipy Marcina Węglewskiego. Zespół przegrał ostatnie 4 spotkania. Przed tą serią GKS zanotował 6 kolejnych spotkań bez porażki. Tym samym bełchatowianie mają w tym momencie 5 punktów przewagi nad ostatnią Resovią.

Nasz zespół w ostatnich 3 spotkaniach musiał uznać wyższość przeciwnika. Co więcej w 4 kolejnych meczach nie potrafiliśmy zdobyć bramki. Kurs w Fortunie, że pokonamy bramkarza GKS-u to 1.47. Nasz dorobek punktowy zatrzymał się tym samym na 20 punktach. Oba zespoły będą więc chciały przerwać niekorzystną passę.

W sobotę zmierzymy się z GKS-em Bełchatów po raz siódmy. W dotychczasowych konfrontacjach trzykrotnie górą byli „Brunatni” a dwa razy wygrał nasz zespół. Dwukrotnie mecz kończył się podziałem punktów. Bilans bramkowy wynosi 7:3 dla rywali.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.