Podnieść się z kolan

Koniec rundy nie oznacza końca grania w tym roku. Do końca 2021 pozostały jeszcze trzy spotkania. W piątek przy K2 zagramy z GKS Jastrzębie. O tym jak ważne jest to spotkanie dla nas nie trzeba przypominać.  

Sytuacja po rundzie jesiennej nie jest dla nas korzystna. Po 17 rozegranych spotkaniach zajmujemy 15 miejsce w tabeli, co oznacza, że znajdujemy się tuż nad strefą spadkową. Warto jednak dodać, że znajdujące się za nami Zagłębie Sosnowiec ma rozegrane o jeden mecz mniej.

GKS ma na koncie 12 punktów i zamyka ligową tabelę. W ostatniej kolejce GKS przegrał u siebie ze Skrą Częstochowa 0:1. Porażka kosztowała posadę Jacka Trzeciaka. W meczu z Puszczą naszych rywali poprowadzi Mateusz Galikowski, na co dzień trener GKS-u II Jastrzębie, który występuje w Klasie Okręgowej i na finiszu rozgrywek zajmuje 2. miejsce w tabeli. Kurs w Fortunie, że Puszcza strzeli gola pierwsza to 1.75.

GKS na wyjeździe zdobył do tej pory 3 punkty. Bilans wyjazdowych spotkań wynosi 0-3-8. Warto także dodać, że nasi rywale stracili w delegacji 16 goli, najwięcej spośród wszystkich pierwszoligowców. Najlepszym strzelcem zespołu jest Daniel Rumin. Napastnik zdobył 6 goli, z czego 3 w meczu z Górnikiem Polkowice.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.