podsumowanie przygotowań do sezonu drużyn U19 i U21

Rozpoczął się nowy sezon dla drużyny U19 i U21, zatem czas na podsumowanie okresu przygotowawczego!

Od początku przygotowań do Trenera Taraska dołączył nowy Trener- Patryk Brytan, który będzie pełnić funkcję Asystenta I Trenera.

Przygotowania do sezonu 2022/2023 drużyna U19 i U21 rozpoczęła 13 lipca. –Trenowaliśmy 4 razy w tygodniu. Od 1. do 7. sierpnia mieliśmy obóz dochodzeniowy, w którym trenowaliśmy dwa razy dziennie. W całym okresie letnim rozegraliśmy łącznie 6 meczów kontrolnych – mówi Trener Taraska.

Wyniki:
MKS Puszcza Niepołomice– Zryw Szarów 3:2
Szreniawa Nowy Wiśnicz- MKS Puszcza Niepołomice 0:1
Kaszowianka Kaszów- MKS Puszcza Niepołomice 0:1
MKS Puszcza Niepołomice– Wisła Płock U19 1:1
Czarni Staniątki- MKS Puszcza Niepołomice 3:6
MKS Puszcza Niepołomice– KS Niedzica 4:0

Pomysłem kadry szkoleniowej było, aby młodsi zawodnicy byli kierowani przez zawodników doświadczonych na boisku i przy nich nabywali cennego doświadczenia. Mowa o znanym niepołomickim fanom Longinusie Uwakwe (204. występy dla Puszczy). – Dobry bodziec dla naszych młodych zawodników, będą mieć zawodnicy, którzy na co dzień trenują z pierwszą drużyną Puszczy Niepołomice. Docelowo będą wsparciem dla kadry rezerw.

Ponadto udało się sfinalizować dwa transfery. Mowa tu o Oliwierze Bogusławskim i Konradzie Lenik- to nowe twarze w drużynie. Pierwszy z nich zdążył się już przywitać premierową bramką w Lidze Okręgowej.

Trenerzy: Leszek Tarasek, Patryk Brytan
Trener przygotowania motorycznego: Marcin Cygnarowicz
Trener Bramkarzy: Konrad Napieralski
Kierownik drużyny : Robert Strojek