Podsumowanie rundy U-12

Nasza drużyna U-12 zakończyła rywalizację w II Lidze Okręgowej Wieliczka na na 5 miejscu. 

Kadra zespołu jest oparta na roczniku 2010 i stanowi ją 18 osób. Warto zaznaczyć, że nasi zawodnicy grali w lidze ze starszym rocznikiem, czyli z 2009.

Zawodnicy U-12 odnieśli w rundzie jesiennej 6 zwycięstw, 2 remisy oraz ponieśli 6 porażek, co złożyło się na 20 punktów i  5 miejsce. Należy jednak podkreślić, że w większości meczów to nasza drużyna przeważała nad przeciwnikiem, co jednak nie zawsze miało odzwierciedlenie w osiągniętym wyniku.

Statystyki:

– 5 miejsce

– 6 zwycięstw, 2 remisy, 6 porażek

– 52 strzelone gole, 24 stracone gole

Kadra drużyny U12:

Cisak Filip, Dekert Antoni, Fiema Kacper, Gil Alan, Gruszka Maciej, Grzegorczyk Oskar, Gumulec Mateusz, Kita Patryk, Klima Franciszek, Makuła Patryk, Mrożek Jakub, Penar Filip, Pienias Tymoteusz, Pietrzyk Szymon, Razowski Jakub, Turchan Jakub, Wach Oliwier, Zwolak Piotr

Trener Mateusz Lebiest: Jestem zadowolony z postawy zawodników w tej rundzie. Biorąc pod uwagę fakt, że w lidze graliśmy ze starszymi zawodnikami, to potrafiliśmy narzucić swój styl gry. Graliśmy bardzo ofensywnie, strzelając dużą liczbę goli. Otwieraliśmy i budowaliśmy akcje od bramkarza. Doświadczenie, które zdobyliśmy grając ze starszymi zawodnikami na pewno przyniesie efekty w kolejnej rundzie.

Sztab Szkoleniowy:

I trener: Lebiest Mateusz

Trener Przygotowania Motorycznego: Klimczak Michał

Trener Bramkarzy: Mastalerz Krzysztof