Powrót Brozia na K2

W ubiegłym sezonie Mateusz Broź zdobył 8 bramek dla Puszczy w II lidze, teraz  znów będzie chciał cieszyć się z bramki w Niepołomicach.

Piorunujący początek minionego sezonu w II lidze miał Mateusz Broź. Występując w barwach naszej drużyny na drugoligowych boiskach strzelanie rozpoczął w 3 kolejce w zremisowanym 1-1 meczu z Wisłą Puławy. Dziewięć meczów później miał na swoim koncie już 8 bramek z czego trzy w meczu z Polonią Bytom wygranym przez Puszczę 4-5. Niestety w kolejnych 20 spotkaniach nie trafił już do siatki rywala i po sezonie odszedł z naszej drużyny.

Minioną jesień Broź spędził w trzeciej lidze broniąc barw Lechii Tomaszów Mazowiecki. Tam znów przypomniał o sobie jego instynkt strzelecki bowiem trafił sześć razy w 16 meczach. Od wiosny 2017 roku Mateusz wrócił na drugoligowe boiska i w debiucie na swoim ulubionym stadionie w

Bytomiu przywitał się z kibicami strzelając Polonii Bytom dwie bramki, ostatnie jak na razie w tym sezonie II ligi.

Z 11 meczów które Broź rozegrał w barwach Warty, dziesięć rozpoczynał od pierwszej minuty. Trudno więc uznać, żeby jutro na stadionie który zna bardzo dobrze miałby rozpocząć spotkanie na ławce rezerwowych.