Powtórka z ubiegłego roku

W środę mecz I rundy Pucharu Polski. Podobnie jak w zeszłym sezonie zagramy w tych rozgrywkach z Okocimskim KS Brzesko. 

Pucharowe zawody rozpoczną się w Niepołomicach w środę 24 lipca o godzinie 17.00. Co ciekawe 25 lipca ubiegłego roku los skojarzył zespoły w rundzie wstępnej rozgrywek Pucharu Polski. W regulaminowym czasie gry po bramkach Pawła Moskwika i Tomasz Księżyca remisowaliśmy 2-2.

Niestety o awansie gości z Brzeska zadecydowały rzuty karne. Środowe spotkanie będzie trzecią potyczką podopiecznych trenera Dariusza Wójtowicza w tegorocznych rozgrywkach. W bataliach rundy przedwstępnej pokonaliśmy po rzutach karnych Stal Sanok oraz w ubiegłą środę w Niepołomicach Chojniczankę Chojnice 2-0. Czas na kolejnego przedstawiciela I ligi.

Okocimski zakończył ubiegłoroczne rozgrywki na 15 miejscu w I lidze. Problemy Polonii Warszawa, która nie otrzymała licencji na grę w rozgrywkach pierwszoligowych spowodowały, że „Piwosze” utrzymali się.

Spotkanie będzie ostatnim akcentem przed rozpoczynającym się już w najbliższy weekend startem I ligi. W niedzielę w pierwszej kolejce zagramy w Bełchatowie z tamtejszym GKS-em.

 

Leave a Reply