Pożegnać K2 zwycięstwem!

Przed nami ostatni domowy mecz w tym sezonie Puszczy Niepołomice. Po dwóch wygranych przyjdzie nam zmierzyć się z GKS Katowice. Początek meczu o godzinie 18:00. 

Katowiczanie zajmują 11 miejsce i na koncie mają 36 punktów. Nad strefą spadkową mają więc 6 punktów przewagi. GKS nie przegrał od trzech spotkań notując dwa zwycięstwa i remis. Obie wygrane były tym bardziej cenne, bo Gieksa pokonała rywali z dolnych rejonów tabeli: Stomil Olsztyn i Skrę Częstochowa. Jeszcze ciekawiej prezentuje się wyjazdowa forma ekipy z Katowic. Podopieczni trenera Góraka nie przegrali siedmiu kolejnych spotkań poza domem. Ostatni raz GKS nie przywiózł punktów z delegacji w listopadzie. w 17. kolejce ŁKS Łódź wygrał u siebie z naszymi niedzielnymi rywalami 1:0.

Ciężar zdobywania bramek spoczywa na barkach dwóch zawodników. 10 goli w tym sezonie zdobył już 19-letni Filip Szymczak. Z kolei 20-letni Patryk Szwedzik ma na koncie 6 trafień. Do tego po 3 gole dołożyli doświadczeni gracze: Adrian Błąd oraz Arkadiusz Woźniak.

W niedzielę zmierzymy się z w lidze z GKS po raz 8. Do tej pory bilans gier wynosi 2-3-2. W poprzedniej rundzie w Katowicach lepszy okazał się GKS wygrywając 1:0. Natomiast obie ekipy ostatni raz w Niepołomicach grały 3 lata temu. Wtedy goście wygrali 1:2.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.