Przegrywają raz do roku

Przed nami ostatni mecz przy Kusocińskiego 2 w 2016 roku. Warto więc pokusić się o pierwsze podsumowania.

Drugoligowe granie w tym sezonie rozpoczęliśmy od zwycięstwa 2-1 z Olimpią Zambrów 12 marca. Obie bramki z rzutów karnych zdobył wówczas Wojciech Reiman. Łącznie rozegraliśmy 6 meczów na naszym Stadionie, które zaliczyliśmy do łupu poprzednich rozgrywek. Dodatkowo dopisaliśmy sobie 3 punkty za mecz oddany walkowerem przez drużynę Okocimskiego.

Jesienne granie w tym sezonie również rozpoczęliśmy od zwycięstwa. Wynikiem 3-0 zakończyła się nasza potyczka z Siatką Tarnobrzeg, a na listę strzelców wpisali się: Orłowski, Domański i Wójcik. W całym sezonie pokonani z własnego obiektu piłkarze Puszczy schodzili tylko raz. 17 września 3 punkty w Niepołomicach wywalczył Raków Częstochowa. Tej jesieni w walce o drugoligowe punkty wybiegaliśmy na Stadion Miejski ośmiokrotnie. Nasz bilans to 4 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażka.

Ten bardzo dobry wynik jest jeszcze lepszy kiedy dodamy do tego dwa „zwycięskie” remisy w Pucharze Polski z Koroną Kielce i Lechią Gdańsk. Bardzo dobrych wyników u siebie nie umniejsza nawet pucharowa porażka z Pogonią Szczecin. Za nami znakomity rok w Niepołomicach!

Ostatni akcent tego sezonu na Stadionie Miejskim w Niepołomicach w najbliższą niedzielę 20 listopada. Przeciwnikiem Puszczy Niepołomice będzie ROW Rybnik.

Zapraszamy na mecz!