Ostatni raz u siebie

Puszcza-vs-ROW-RybnikPrzed nami ostatni mecz na Stadionie Miejskim w Niepołomicach w 2016 roku. Z ROW-em Rybnik zagramy w niedzielę 20 listopada. Początek meczu o 12.00. 

Nieuchronnie zbliża się ostatni ligowy akcent w Niepołomicach w tym roku. Do rozegrania pozostał już tylko jeden mecz, rewanżowe spotkanie z ROW-em Rybnik.

Będzie to piętnaste ligowe spotkanie Puszczy Niepołomice w bieżącym roku i dziewiąte, które zalicza się do rozgrywek w sezonie 2016/2017. Czwarta w tabeli Puszcza podejmie przyjezdnych zajmujących szesnaste, zagrożone spadkiem miejsce w lidze. Po rozegraniu dokładnie połowy meczów w bieżącym sezonie ROW ma na swoim koncie już 10 porażek (najwięcej w lidze). W meczach wyjazdowych rywale Puszczy zanotowali 3 zwycięstwa, 1 remis i 6 porażek.

Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie w meczu rozgrywanym w Rybniku. 29 lipca padł tam bezbramkowy remis.

Goście są drużyną, która ma na swoim koncie najmniej zdobytych bramek. W 17 meczach zawodnicy z Rybnika trafili do siatki rywali 14 razy i co ciekawe 8 z tych bramek zdobyli w delegacjach. Najlepszym strzelcem ROW-u jest Sebastian Siwek, który ma na swoim koncie 3 trafienia.

W ostatniej ligowej kolejce ROW przegrał w Radomiu 2-0 z Radomiakiem i było ta druga z kolei porażka najbliższych rywali Puszczy.

Gospodarze niedzielnego meczu są wyraźnie na fali wznoszącej. Puszcza wygrała ostatnie trzy mecze i w żadnym z tych spotkań nie straciła nawet bramki. To już jest najlepsza passa za kadencji Tomasza Tułacza, a może być jeszcze lepiej…

Bilety na to spotkanie można kupić nie wychodząc z domu za pośrednictwem serwisu bilet.pax.pl, pamiętajmy tylko o wydrukowaniu wejściówki.

Sprzedaż w dniu meczu rozpocznie się w kasie biletowej przed stadionem od godziny 10.00.

Puszcza Niepołomice – ROW Rybnik

18. kolejka piłkarskiej II ligi,
stadion miejski w Niepołomicach, ul. Kusocińskiego 2,
niedziela 20 listopada, g. 12.00