Puszcza – Miedź w Polsacie Sport

Mecz 24. kolejki Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica w Polsacie Sport. Początek transmisji w środę 1 lipca o godzinie 17.30.

– Sytuacja Puszczy patrząc na ścisk w tabeli, jest nieoczywista. Z jednej strony walczą o utrzymanie, ale z dorobkiem 37 punktów tracą zaledwie dwa „oczka” do strefy premiowanej barażami o Ekstraklasę. W poprzednim spotkaniu pokonali Bruk-Bet Termalikę 3:1, sprawiając małą niespodziankę. W środę mimo przewagi własnego boiska faworytem będą legniczanie – czytamy na stronie Polsat Sport.

– Jesienią drużyny mierzyły się na Dolnym Śląsku. Górą wtedy była Miedź, która wygrała 1:0. Przewaga boiska w Niepołomicach nie jest dla Puszczy dużym atutem. Jeśli spojrzymy na statystyki, Żubry zdobyły zaledwie 10 punktów przed własną publicznością. Zdecydowanie lepiej radzą sobie na wyjeździe. Jak będzie tym razem? – czytamy.

Transmisja meczu w Polsacie Sport. Kibice, którzy nie posiadają kodowanego kanału sportowego będą mogli obejrzeć mecz w serwisie Ipla. Dostęp do meczu to koszt 5 złotych.

Aby przejść do transmisji wystarczy kliknąć tutaj