Puszcza Niepołomice dołącza do European Football for Development Network (EFDN)

Z radością ogłaszamy, że Puszcza Niepołomice oficjalnie stała się członkiem prestiżowej organizacji European Football for Development Network (EFDN). Dołączenie do organizacji EFDN oznacza, iż klub jeszcze bardziej będzie angażował się tematy społecznej odpowiedzialności.

EFDN to sieć europejskich klubów piłkarskich, fundacji oraz organizacji non-profit, które wspólnie dążą do promowania pozytywnych wartości przez futbol. Cieszymy się, że możemy być częścią tej inicjatywy, która skupia się na integracji społecznej, edukacji, zdrowiu, równości, inicjatywach lokalnych, a także wspiera ochronę środowiska i ideę zrównoważonego rozwoju.

Dzięki naszemu członkostwu w EFDN, będziemy mieć okazję uczestniczyć w różnorodnych projektach, które będą miały pozytywny wpływ na naszą lokalną społeczność. Będziemy aktywnie wspierać inicjatywy edukacyjne, programy dla młodzieży oraz działania na rzecz integracji społecznej. Dodatkowo, będziemy angażować się w inicjatywy związane z ochroną środowiska naturalnego i promocją zrównoważonego rozwoju.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w EFDN umożliwi nam jeszcze głębsze zaangażowanie w sprawy społeczne i przyczyni się do tworzenia pozytywnych zmian w naszym regionie. Dziękujemy organizacji EFDN za możliwość dołączenia do grona partnerów organizacji i nie możemy się doczekać współpracy na rzecz dobra naszej społeczności.