Puszcza Niepołomice dołącza do kampanii #MoreThanFootball Action Weeks!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Puszcza Niepołomice, jako członek European Football for Development Network (EFDN), weźmie udział w prestiżowej kampanii #MoreThanFootball Action Weeks. Kampania została zaplanowana na okres od 18 marca do 24 kwietnia 2024 roku. Klub do organizacji EFDN dołączył na początku marca tego roku, o czym informowaliśmy [TUTAJ].

Kampania #MoreThanFootball Action Weeks to nie tylko okazja do promowania piłki nożnej jako narzędzia do pozytywnych zmian społecznych, ale także czas, w którym kluby, fundacje i organizacje non-profit z całej Europy łączą siły, by pokazać, jak szeroki jest wpływ futbolu na życie społeczności.

W ramach naszego udziału w tej inicjatywie, Puszcza Niepołomice podejmie różnorodne działania, które będą promować integrację społeczną, edukację, zdrowie, równość oraz ochronę środowiska. Chcemy pokazać, że futbol to nie tylko gra – to również narzędzie do budowania więzi społecznych i rozwoju lokalnych społeczności.

Więcej szczegółów na temat naszych inicjatyw w ramach kampanii już wkrótce. Zapraszamy do śledzenia oficjalnego hashtagu kampanii – #MoreThanFootball.

Więcej informacji na temat kampanii znajdziesz na oficjalnej stronie: #Morethanfootball Action Weeks – Join the movement!