Trzeba wygrać!

2015-04-25 Puszcza vs Nadwislan A3 N miniW sobotę 25 kwietnia Puszcza Niepołomice w ósmym kolejnym meczu przy Kusocińskiego 2 podejmie zespół Nadwiślana Góra. Początek spotkania o godzinie 16.00. 

Jeśli dotychczasowe spotkania w rundzie rewanżowej były ważne i arcyważne to sobotnie spotkanie będzie najważniejsze. Układ tabeli po 26 rozegranych kolejkach nie kłamie i idealnie pokazuje, że w walce o utrzymanie pozostaje coraz mniej zespołów.

Na ten moment przewagi nad strefa spadkową w zasadzie nie mamy. Punkt o który wyprzedzamy Okocimskiego pozwala nam na zajmowanie miejsca w bezpiecznej strefie. W przypadku zrównania się w liczbie punktów bilans bezpośrednich meczów zawodnicy Puszczy mają gorszy zarówno z 15. Okocimskim jak i 16. Kotwicą Kołobrzeg nad którą mamy teraz dwa punkty przewagi.

Będący oczko nad Puszczą beniaminek z Góry ma w tym momencie cztery punkty więcej od naszego zespołu. Puszcza aby odskoczyć rywalom 'spod kreski” oraz zmniejszyć dystans do kolejnych zespołów musi zgarnąć trzy punkty.

W pierwszym meczu rozegranym w Górze przegraliśmy 2-0, rywalizując w tym meczu w osłabieniu po czerwonej kartce Pawła Strózika. Sobotnie spotkania będzie szczególnie istotne dla Krzysztofa Zaremby Kamila Łączka. Obaj zawodnicy przed przejście do Puszczy bronili bowiem barw Nadwiślana.

Puszcza Niepołomice – Nadwiślan Góra, sobota 25 kwietnia, g. 16.00