Dwugłos trenerski

Trenerzy po spotkaniu Puszcza Niepołomice – Rozwój Katowice.

Marek Koniarek (Rozwój Katowice): Spodziewaliśmy się bardzo trudnego meczu, meczu walki. Przez pierwsze 10-15 minut nie potrafiliśmy niczym rywali zaskoczyć. W drugiej połowie graliśmy lepiej piłkarsko, mieliśmy więcej atutów w grze kombinacyjnej. Do tego mieliśmy ładną bramkę Gackiego. Byliśmy drużyną dużo lepszą, ale musze przyznać, że tutaj wiele zespołów z Puszczą będzie miało niezwykle ciężko.

Łukasz Gorszkow (Puszcza Niepołomice): Po pierwszej połowie ciężko było przypuszczać, że Puszcza to spotkanie przegra. W drugiej połowie coś w naszej grze zaczęło szwankować. Do tego rywale strzelili cenną bramkę. Przegraliśmy mecz, ale musimy grać i walczyć dalej, bo liga się jeszcze nie skończyła. Gratuluję zwycięstwa trenerowi gości. Musimy zacząć myśleć o kolejnym spotkaniu.