Tyszanie na koniec wrześniowego maratonu

GKS Tychy będzie ostatnim wrześniowym rywalem piłkarzy Puszczy Niepołomice. Mecz 12. kolejki Fortuna 1 ligi zostanie rozegrany w niedzielę 30 września na Stadionie Miejskim w Niepołomicach.

3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka to bilans naszych piłkarzy w mijającym miesiącu. Dobrą dyspozycję z pewnością zakłóciła jednak domowa porażka z ŁKS-em Łódź, która była ostatnim meczem rozgrywanym na niepołomickim K2.

Na zakończenie pracowitego miesiąca do Niepołomic zawita 11 drużyna ligi GKS Tychy. Tyszanie, którzy na wiosnę ubiegłego sezonu prezentowali się bardzo dobrze, w nowym sezonie znów grają w kratkę. Obok Odry Opole nasz niedzielny rywal należy do wąskiej grupy zespołów, które w tym sezonie nie miały okazji cieszyć się z wyjazdowego zwycięstwa.

Podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza nie popisali się również w rozgrywkach Pucharu Polski gdzie przegrali w minioną środę z trzecioligową Legionovią 2-1.

W ubiegłym sezonie w Tychach padł remis 1-1, a w Niepołomicach lepsi byli goście którzy wygrali 2-1.

Trener Tomasz Tułacz nie będzie mógł jutro skorzystać z Konrada Stępnia i Bartosza Żurka. Pozostali piłkarze są gotowi do walki o kolejne ligowe punkty.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 18.00. Kasy biletowe w dniu spotkania czynne będą od godziny 16:00.

Wszystkie spotkania Puszczy Niepołomice możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”