Udanie wejść w 2020 rok

Chrobry Głogów to pierwszy zespół z którym w 2020 roku zmierzą się piłkarze Puszczy Niepołomice. Mecz z sąsiadem w tabeli gwarantuje spore emocje od pierwszego gwizdka.

Pierwszy mecz w Głogowie zakończył się zwycięstwem Puszczy 1-0 po bramce Jakuba Bąka w końcówce tamtego spotkania. Komplet punktów przy K2 byłby bardzo miłym i oczekiwanym rozpoczęciem walki o spokój na finiszu pierwszoligowych rozgrywek.

Będzie to zdecydowanie mecz dwóch drużyn które liczą na przełamanie. Puszcza z 10 meczów u siebie wygrała jedno i jedno też zremisowała. W pozostałych przypadkach górą na naszym obiekcie byli przyjezdni. Chrobry podobnie fatalny bilans ma na wyjazdach, gdzie jedno spotkanie wygrał, jedno zremisował i sześciokrotnie przegrywał.

Statystyki pokazują również, że oba zespoły tracą i strzelają więcej bramek w drugich połowach, a największej liczby z nich możemy się spodziewać w ostatnim kwadransie.

W ubiegłym roku, o czym więcej pisaliśmy tutaj nasza drużyna efektownie wygrała przy K2 z ekipą Chrobrego. Zwycięstwo 3-0 było pokazem siły Żubrów. W niedzielnym meczu także liczymy na grad bramek, ponieważ w ramach akcji #Fortunazagole, sponsor tytularny rozgrywek, firma Fortuna, przekaże za każde trafienie tysiąc złotych na cel charytatywny. Jest więc dodatkowo o co walczyć.

Z tej okazji nasz nowy napastnik Jewhen Radionow szczególnie gorąco zaprasza na niedzielną potyczkę.

Kurs w Fortunie na zwycięstwo Żubrów wynosi 2.42. Jeśli nasza drużyna powtórzy wynik sprzed roku i także wygra 3-0, kurs na takie zdarzenie wyniesie 25.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Mecz 1 marca rozpocznie się o godzinie 15.00 i poprowadzi go Sebastian Jarzębak z Bytomia. W trwającym sezonie będzie to jego spotkanie z naszymi piłkarzami. Z dziesięciu meczów prowadzonych w tym sezonie, sześć razy górą byli gospodarze.

Bilety w dniu meczowym tradycyjnie będą dostępne w kasie biletowej przed Stadionem Miejskim. Kasy czynne będą od godziny 13.00. W sprzedaży nadal są dostępne karnety na całą rundę wiosenną, w której nasza drużyna rozegra 7 meczów domowych.

Nowością dla kibiców będą statystyki na żywo widoczne podczas meczów na naszej stronie.  Właśnie z tej okazji dodaliśmy nowy dział statystyka. Mamy nadzieję, że liczby zdecydowanie będą w tej rundzie na naszą korzyść.

Zapraszamy na mecz!