Udowodnić formę przed kibicami!

Sobotnie spotkanie z Olimpią Grudziądz będzie pierwszą po pandemii, podczas którego widzowie będą mogli wejść na trybuny.

Dwa domowe zwycięstwa i dwa wyjazdowe remisy z pretendentami do bezpośredniego awansu – tak prezentuje się bilans Żubrów po wznowieniu rozgrywek. Mecz z Olimpią Grudziądz będzie okazją to trzeciej domowej wygranej z rzędu i drugiej w cały sezonie z kibicami Puszczy na trybunach. Kurs w Fortunie na zwycięstwo naszej drużyny to 2.15. 

18 października – to data którą z pewnością doskonale pamiętają i wspominają nasi sympatycy. W ramach 14 kolejki Fortuna 1 ligi do Niepołomic przyjechał GKS Tychy i przegrał 1-2. Było to ostatnie i jedyne w tym sezonie domowe zwycięstwo Puszczy z udziałem kibiców. Już jutro w starciu z Olimpią Grudziądz będziemy mieli okazję do poprawy. Kurs w Fortunie, że strzelimy gola wynosi 1.19.

Żubry w końcu przypomniały sobie o tym jak wygrywać u siebie i z kolejki na kolejkę pną się w górę ligowej tabeli. W czerwcu więcej punktów od naszej drużyny dodała do swojego dorobku tylko Stal Mielec, której oczko zdołała wyrwać tylko Puszcza.

Olimpia Grudziądz wznowiła rozgrywki w sposób daleki od oczekiwanego. Jedynym punktem zdobytym przez naszego najbliższego rywala jest szczęśliwy remis w Niecieczy wydarty w ostatniej akcji meczu, gdzie po strzelaninie 3-3 oba zespoły podzieliły się punktami.

Sobotni przeciwnik Puszczy był rewelacją jesieni, który w zimowym oknie transferowym stracił swojego najlepszego piłkarza. Omran Haydary, który jesienią zdobył 12 bramek odszedł do Lechii Gdańsk. Kadrę osłabiło także odejście do GKS-u Tychy Omara Monderde.

Lekarstwem na ofensywną wyrwę w Grudziądzu miał być … Jose Embalo. Piłkarz który jesienią zdobył dla nas sześć bramek mimo zapowiadanego powrotu do Portugalii zakotwiczył w Olimpii. Kontuzja spowodowała jednak, że Józek rozegrał póki co jedno spotkanie w nowej drużynie, ale i tak zdążył się już wpisać na listę strzelców.

Jutrzejszy mecz po raz pierwszy w tym sezonie ligowym pokaże z Niepołomic telewizja Polsat Sport. Kibiców, którzy nie będą mogli obejrzeć meczu z trybun zapraszamy przed telewizory.

Tym którym wybierają się jutro na K2 przypominamy o obowiązku posiadania przed wejściem na Stadion maseczek oraz o wprowadzonych zaostrzonych procedurach bezpieczeństwa. Przyjdźmy wcześniej niż zwykle, bowiem czas przejścia przez kołowroty może się wydłużyć.

Mecz poprowadzi Damian Sylwestrzak z Wrocławia, a pierwszy gwizdek usłyszymy o 15:10.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.