Utrzymać prawidłowość

Puszcza Niepołomice pozostaje niepokonana na swoim stadionie od 17 września ubiegłego roku. Od tego czasu przy Kusocińskiego rozegrano 10 meczów ligowych.

Raków Częstochowa jako jedyny potrafił wywieźć komplet punktów z Niepołomic. Prócz tego ledwie cztery drużyny miały okazję cieszyć się z jednego oczka zdobytego przy K2. W sobotę w meczu z Polonią Warszawa Puszcza stanie przed okazją na dziesiąte zwycięstwo przed własną publicznością. Początek meczu z szesnastą drużyną ligi w sobotę 6 maja o godzinie 16.00.

Choć świetne wyniki u siebie Puszcza notuje od początku sezonu, to jednak przede wszystkim w ostatnich tygodniach drużyna budują serię kolejnych zwycięstw u siebie.  Z ośmiu ostatnich meczów rozegranych w Niepołomicach gospodarze potrafili wygrać aż 7, notując w między czasie tylko jeden bezbramkowy remis.

Co więcej w czterech ostatnich potyczkach na własny terenie Puszcza zdobyła komplet 12 ligowych punktów. W każdym z tym meczów podopieczni trenera Tomasza Tułacza aplikowali rywalom dwie bramki. Najczęściej padającym wynikiem w Niepołomicach jest rezultat 2-0. Z takie wyniku cieszyliśmy się już w tym sezonie czterokrotnie. Trzykrotnie Puszcza wygrywała natomiast 2-1.

Czarne Koszule najbliższy rywal Puszczy mogą się pochwalić zaledwie jedną wyjazdową wygraną w tym sezonie co stanowi najgorszy wynik spośród wszystkich drużyn rywalizujących w drugiej lidze.

Statystyki zdecydowanie przemawiają za piątą z rzędu domową wygraną Puszczy Niepołomice.

Zapraszamy na mecz!

Puszcza Niepołomice – Polonia Warszawa
sobota, 6 maja 2017r., 16:00
Stadion Miejski w Niepołomicach, ul. Kusocińskiego 2