W środę zagramy z Bytovią

Fortuna 1 liga przyspiesza. Po piątkowym meczu w Chojnicach piłkarzy Puszczy Niepołomice czeka kolejny mecz! Tym razem Żubry zagrają u siebie z Bytovią Bytów. Spotkanie w najbliższą środę o 19:00.

Po ostatniej serii gier oba zespoły mają po 7 punktów i należą do większości drużyn w lidze z takim dorobkiem punktowym. To oznacza, że zwycięzca środowego spotkania będzie miał szansę zadomowić się w ligowej czołówce.

Co ciekawe piłkarze Bytovii dwie wygrane w tym sezonie świętowali na obiektach rywala. Co więcej oba mecze były rozgrywane w Małopolsce. Bytovia wygrała bowiem w Niecieczy z Termalicą oraz w Krakowie z Garbarnią. Jedyny punkt u siebie nasi rywale zdobyli po bezbramkowym remisie ze Stomilem Olsztyn.  W ostatniej kolejce Bytovia nie grała, bowiem na stadionie Warty prowadzone są prace remontowe i mecz został przełożony na wrzesień.

Piłkarze Puszczy natomiast odrobili to co stracili w meczu z Wartą. Po nieszczęśliwej porażce 0-1 w Niepołomicach, w ostatnim meczu z faworyzowaną Chojniczanką udało nam się uratować punkt już w doliczonym czasie gry. Bramkę na wagę punktu zdobył Marek Kuzma, dla którego było to premierowe trafienie w barwach Puszczy. Słowak kilka chwil później był bliski zdobycia drugiej bramki, ale piłka po jego efektownym uderzeniu minęła bramkę gości.

Bytovia przed sezonem stanęła na krawędzi finansowych problemów po wycofaniu się sponsora tytularnego. Działaczom klubu udało się jednak wystartować w rozgrywkach i walczyć w trwającym sezonie Fortuna 1 ligi.

Bilety na mecz

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówki bez konieczności wychodzenia z domu można kupić za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl. W dniu meczu kasy biletowe przed stadionem będzie można odwiedzić od godziny 17.00.