Warto kupić karnet!

Darmowe przejazdy mikrobusami, pizza oraz … trening z piłkarzami! Zachęcamy kibiców do kupna karnetów na rundę wiosenną. Ceny za całą rundę rozpoczynają się już od pięciu złotych!

W najbliższą sobotę piłkarze Puszczy Niepołomice rozegrają pierwszy mecz w 2016 roku na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. Będzie to jeden z sześciu meczów domowych Puszczy w rundzie rewanżowej. Do Niepołomic zawita Olimpia Zambrów. Początek spotkania o 14.00

Klub tradycyjnie zachęca do kupna karnetów na wszystkie mecze rozgrywane przy Kusocińskiego 2 w Niepołomicach. Największą zaletą posiadania karnetu jest możliwość wybrania swojego ulubionego miejsca na stadionie i zasiadania na ‘swoim’ krzesełku podczas wszystkich meczów rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. Kibice posiadający karnet jedno z sześciu spotkań obejrzą za darmo. Dodatkowo Puszcza Niepołomice wprowadzana specjalne atrakcje i nagrody dla posiadaczy karnetów .

Osoby które zakupią karnet będą brali udział w losowaniu nagród i upominków od naszych partnerów w przerwach poszczególnych meczów. W trakcie każdego spotkania posiadacze karnetów będą mieli okazję wygrać pizzę, bilet miesięczny na mikrobusa, a także specjalne nagrody które przygotowujemy we współpracy z Reprezentacją Polski – to będzie szczególna niespodzianka i szczególnie cenna nagroda. Dodatkowo rodzice posiadający karnet, których dziecko szlifuje swój talent w UKS Kazimierz – Niepołomicka Szkoła Futbolu będą mogli sprawić swojemu dziecku dodatkową, jaką będzie trening piłkarski z piłkarzem pierwszej drużyny. Co więcej osoby, które zgłoszą się po karnet w najbliższych dniach otrzymają wejściówkę na jeden z dwóch meczów Polska – Czechy, które zostaną rozegrane w Niepołomicach już w przyszłym tygodniu!

Ceny karnetów zostały ustalone w taki sposób by jak najwięcej osób mogło skorzystać z możliwości ich zakupów. Kibice którym dopisze szczęście w losowaniu mają okazję do wygrania nagród o wartości znacznie przewyższającej koszt karnetu.

Karnet normalny na rundę wiosenną będzie kosztował 60 złotych, ulgowy dla młodzieży szkolnej, studentów oraz emerytów i rencistów kosztuje 25 złotych, a karnet dla dzieci i kobiet to wydatek rzędu 5 złotych!   

Zgodnie z sugestiami kibiców wiosną mecze w Niepołomicach będą rozgrywane zarówno w soboty jak i w niedziele. Na sześć spotkań Puszcza 3 mecze zagra w sobotę, 2 mecze w niedzielę, a jeden w środę.

Plan gier (u siebie):

12 marca (sobota) 14:00 Puszcza Niepołomice – Olimpia Zambrów

26 marca (sobota) 15:00 Puszcza Niepołomice – Polonia Bytom

17 kwietnia (niedziela) 16:00 Puszcza Niepołomice – Stal Stalowa Wola

1 maja (niedziela) 16:00 Puszcza Niepołomice – Błękitni Stargard Szczeciński

11 maja (środa) 17:00 Puszcza Niepołomice – Legionovia Legionowo

4 czerwca (sobota) 17:00 Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom

Warto przypomnieć, że Puszcza Niepołomice jest jedynym przedstawicielem Małopolski na szczeblu 2 ligi.

Zapraszamy!