WIEMY O CO GRAMY!

Sobotni mecz z Górnikiem Polkowice będzie miał bardzo duże znaczenie dla układu tabeli Fortuna 1 Ligi. Zwycięstwo może dać nam komfort przed kolejnymi spotkaniami. Rywalem będzie Górnik Polkowice, który znajduje się w strefie spadkowej. 

Górnik Polkowice ma na ten moment 23 punkty w tabeli. Do naszego zespołu beniaminek traci w tym momencie 4 punkty. Co ciekawe Górnik po 21. kolejkach miał na koncie 13 punktów i zamykał ligową tabelę. Rok 2022 nie zaczął się dla zespołu z Polkowic udanie. W dwóch pierwszych kolejkach polkowiczanie zanotowali porażki. Potem dość nieoczekiwanie ekipa beniaminka zanotowała remis w meczu z Widzewem Łódź. Następnie Górnik zgarnął 6 punktów w meczach ze Stomilem Olsztyn i GKS Katowice. Co więcej beniaminek nie przegrał w lidze już od 6 spotkań. Wiosną Górnik zgromadził już 10 punktów. Jeśli wziąć pod uwagę tabelę tylko za okres 2022 roku, to polkowiczanie plasują się w środku pierwszoligowej stawki.

Warto spojrzeć, jak Górnik radzi sobie na wyjazdach. Do tej pory ekipa z Polkowic na wyjazdach zdobyła 12 punktów. Bilans spotkań do 2-6-7. Z kolei bilans bramkowy wynosi 16:30. Skupmy się szczególnie na golach straconych, bowiem Górnik stracił najwięcej goli w całej lidze w meczach wyjazdowych. Tylko w dwóch wyjazdowych meczach w tym sezonie bramkarz Górnika zachował czyste konto.

Co ciekawe w poprzedniej rundzie spotkaliśmy się z zespołem z Polkowic po raz pierwszy. Nigdy wcześniej w historii nie mieliśmy okazji mierzyć się z Górnikiem. W Polkowicach wygraliśmy 1:0 po emocjonującej końcówce i golu Erika Cikosa. Co więcej było to ostatnie zwycięstwo naszego zespołu w delegacji w obecnym sezonie.

Początek spotkania na K2 w sobotę o godzinie 18:00. Nasza drużyna potrzebuje WASZEGO wsparcia! Bilety można zakupić poprzez internet: bilet.pax.pl lub w dniu meczowym dwie godziny przed meczem w kasie biletowej.

MUSISZ BYĆ Z NAMI!

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.