Wracamy do walki

Po nieco dłuższej niż zwykle przerwie wracam do walki o pierwszoligowe punkty. Jutro do Niepołomic zawita Chrobry Głogów.

Chrobry rozegrał dotąd 7 meczów w których zainkasował 14 punktów. Pierwszą i jak do tej pory jedyną porażkę poniósł w swoim ostatnim meczu, przegrywając u siebie z Miedzią Legnica 1-2.

To oznacza, że jutro w Niepołomicach siłę naszej drużyny zweryfikuje jedna z najmocniejszych ekip początku tego sezonu Nice 1 ligi.

Co ciekawe z czołówki tabeli Chrobry do drużyna, która strzeliła jak dotąd najmniej bramek bo tylko 8. Warty podkreślenia jest jednak fakt posiadania znakomitej defensywy. Spośród wszystkich drużyn na szczeblu pierwszoligowym mniej bramek straciła tylko Olimpia Grudziądz, ale ten zespół rozegrał dotąd jeden mecz mniej.

Dla podopiecznych trenera Grzegorza Nicińskiego to czwarty sezon na tym poziomie rozgrywkowym. To oznacza, że nasz rywal awansował na zaplecze Ekstraklasy w sezonie kiedy Puszcza szeregi pierwszoligowe opuściła.

Wcześniej zespół rywalizował w drugiej lidze, ale zachodniej co oznacza, że obie drużyny nie miały jeszcze okazji grać o punkty.

Zapraszamy na mecz!

Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów
piątek, 8 września 2017r., g. 16:30