Wracamy na K2

Po ponad miesiącu przerwy ponownie zagramy przy K2. Rywalem Puszczy będzie Odra Opole. Początek meczu o 12:30. 

Odra bardzo udanie rozpoczęła sezon, choć na inaugurację przegrała z Arką 4:0. Potem podopieczni Dietmara Brehmera zanotowali jednak 5 zwycięstw z rzędu. Passa meczów bez porażki ostatecznie wyniosła 8. Odrę w ubiegłym tygodniu powstrzymał GKS Jastrzębie. Ekipa z Opola przegrała u siebie 0:2.

My ostatnie w lidze zwycięstwo zanotowaliśmy na początku października. Wtedy pokonaliśmy u siebie Widzew Łódź. Potem zanotowaliśmy dwa remisy i porażkę. Do sobotniego spotkania przystąpimy z 11 miejsca i 12 punktami. Nasi przeciwnicy zajmują 4 miejsce z dorobkiem 30 punktów. Kurs w Fortunie, że jutro pierwsi strzelimy gola to 1.74.

Dla obu zespołów będzie to 9 spotkanie. Do tej pory najcześciej padał remis – aż 6 razy. 1 raz ze zwycięstwa cieszyła się Puszcza i 1 raz Odra. Stosunek bramek jest również remisowy i wynosi 10:10. Kurs w Fortunie, że strzelimy gola w obu połowach wynosi 4.80.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.