Wygrać wreszcie na Pomorzu!

Żaden z pięciu ostatnich meczów na Pomorzu nie udało nam się wygrać. Czas przerwać tę niezbyt chlubną passę i przywieźć 3 punkty z Wejherowa.

W ubiegłym sezonie w spotkaniach w Stargardzie, Kołobrzegu i Wejherowie zanotowaliśmy dwie porażki i jeden remis. W tym sezonie po meczach w Kołobrzegu i Stargardzie mamy na swoim koncie remis w meczu z Błękitnymi i porażkę z Kotwicą. Czas na trzeci wyjazd i walkę z Gryfem.

Piłkarze z Wejherowa zajmują po rozegraniu 15 meczów dziesiątą lokatę w tabeli. Na dorobek naszego najbliższego rywala składa się 5 zwycięstw, 3 remisy i 7 porażek. U siebie Gryf wygrał trzy mecze, dwa zremisował i trzy przegrał. W ostatniej kolejce nasz najbliższy rywal poległ w Radomiu z Radomiakiem aż 3-0. Wcześniej, u siebie Gryf zremisował 2-2 z Siarką Tarnobrzeg, tracąc bramkę w 90 minucie meczu. Co ciekawe ostatnie zwycięstwo Gryf zanotował… prawie miesiąc temu. 8 października w meczu z Legionovią w Wejherowie gospodarze wygrali 2-1.

Arbitrem niedzielnego spotkania będzie pan Marcin Szczerbowicz z Olsztyna. Będzie to piąte ligowe spotkanie tego arbitra w bieżącym sezonie. Początek spotkania o 13.00.

Relację na żywo z tego meczu pokaże portal Nadmorskie24.pl. Wystarczy kliknąć tutaj.