Wygrali bez straty gola!

Oldboye Puszczy Niepołomice najlepsi w Barbórkowo-Mikołajkowym turnieju MAN!

Zaproszeni awaryjnie piłkarze Puszczy Niepołomice Oldboys, zagrali niczym reprezentacja Danii na Mistrzostwach Europy w 1992 roku zwyciężając w jubileuszowych zmaganiach organizowanych przez MAN Trucks!

12 punktów w 4 meczach, 9 strzelonych bramek i czyste konto bramkarza to dorobek najbardziej doświadczonych reprezentantów Puszczy Niepołomice. W turnieju rozgrywanym systemem „każdy z każdym” to nie lada wyczyn.

Ostateczny układ tabeli jubileuszowego 5 Barbórkowego Turnieju MAN rozstrzygnął się w praktyce w pierwszym spotkaniu zawodów. Ekipa Oldboyów Puszczy pokonała wówczas 3-0 zespół MAN. Jak się później okazało w kolejnych potyczkach te drużyny nie znalazły już pogromców nie tracąc do końca turnieju ani jednej bramki!

W drodze po ostateczny triumf piłkarze Puszczy Oldboys pokonali kolejno: 2-0 zespół bankowców z BPH, 1-0 drużynę Bell oraz 3-0 gościu z Ruchu Radzionków.

Brak utraty choćby jednego gola spowodował, że najlepszym graczem turnieju, został fantastycznie dysponowany bramkarz Puszczy – Jacek Nowak.

Końcowa tabela:
1. Puszcza Niepołomice Olboye 12pkt. 9:0
2. MAN 9 pkt. 8:3
3. BPH 6pkt 5:6
4. Bell 3 pkt 4:4
5. Ruch Radzionków 0 pkt. 1:17

Serdecznie gratulujemy!

 

/MB/