Wysokie zwycięstwo trampkarzy

PUSZCZA Niepołomice – Krakus Swoszowice 7:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Głowacki 6’, 2:0 Manaseryan 9’, 2:1 ? 13’, 3:1 D.Książek I 36’, 4:1 Manaseryan 42’, 5:1 Głowacki 45’, 6:1 Raszpunda 63’, 7:1 Raszpunda 66’

PUSZCZA: Gąsiorowski(60’Gapis) – Bielecki, Przytulski, D.Książek II, Wójtowicz(55’Gądek) – D.Książek I, Cabaj(36’Ligęza), M.Miedziński(60’Celij), Rojewski(40’Raszpunda), Manaseryan – Głowacki (55’Rogowski)

Inaugurujący rundę wiosenną trampkarze Puszczy Niepołomice wysoko pokonali drużynę Krakusa Swoszowice. Wbrew pozorom drużyna gości w wielu fragmentach gry pokazywała bardzo fajną i ładną dla oka piłkę, szczególnie w pierwszej połowie. Na dobry wynik młodych zawodników Puszczy równomiernie zapracował cały zespół. Strzelone bramki pokazały duży potencjał ofensywny drużyny, niektóre z nich padały po bardzo ładnych zagraniach (jak np. pierwsza strzelona przez Przemysława Głowackiego po bardzo ładnym uderzeniu piłki głową, po dośrodkowaniu M.Miedzińskiego, czy bramka D.Książka I po płaskim dośrodkowaniu Manaseryana z lewego skrzydła).

Trzeba dodać, że drużynę w rundzie wiosennej reprezentować będą dwaj nowi zawodnicy. Skrzydłowy lub środkowy napastnik Daniel Raszpunda pozyskany z Cracovii Kraków (Daniel bardzo dobrze zaprezentował się w debiucie, strzelił dwie bramki) oraz Krystian Miedziński którego poprzednim klubem była drużyna ze Staniątek (Krystian nie zadebiutował jeszcze w drużynie). W przerwie zimowej drużynę opuścił Piotr Kowalczyk, który po rundzie jesiennej nie wznowił treningów.

W rundzie wiosennej młodzi niepołomiczanie będą rywalizować z nowymi pięcioma drużynami w swojej grupie II ligi krakowskiej. Oprócz Krakusa Swoszowice przeciwnikami Puszczy będą AS Progres II Kraków, Cracovia III Kraków, Prokocim Kraków i Nowy Hutnik 2010 Kraków.