Wznieść się na wyżyny…

To już drugie spotkanie w obecnym sezonie, w którym naszym przeciwnikiem będzie zespół Okocimskiego BrzeskoPierwszy gwizdek sędziego już jutro 0 16.00

24 lipca w rozgrywkach Pucharu Polski wygraliśmy przy Kusocińskiego 2-0 po bramkach Pawła Czychowskiego i Pawła Moskwika. Czas teraz na pierwsze starcie ligowe.

„Piwosze” sezon rozpoczęli od zwycięstwa 2-0 z naszym ubiegłotygodniowym rywalem – Sandecją Nowy Sącz. Punktowali również w trzech kolejnych spotkaniach remisując kolejno z : GSK-em Bełchatów (1-1), GKS-em Katowice (1-1) oraz bezbramkowo z Miedzią Legnica. Pogromcę znaleźli dopiero w piątej serii gier kiedy to ulegli u sibeie Górnikowi Łeczną (1-2).

W kolejnym spotkaniu piłkarze Okocimskiego wygrali jednak sensacyjnie w wyjazdowym spotkaniu z Arką Gdynia (2-1) by w kolejnym meczu, rozegranym 6 września zremisować bezbramkowo z Energetykiem ROW Rybnik.

Ostatnie dwa spotkania dla podopiecznych trenera Piotra Stacha kończyły się jednak porażkami. Najpierw uległ na wyjeździe Dolcanowi Ząbki 3-2, by w ostatniej kolejce u siebie Kolejarzowi Stróże 1-3.

W dotychczas rozegranych meczach ligowych na listę strzelców w drużynie Okocimskiego wpisało się siedmiu zawodników. Najskuteczniejszy wśród nich Piotr Darmochwał trzykrotnie pokonał bramkarza rywali, dwa razy ta sztuka udała się Wojciechowi Wojcieszyńskiemu natomiast po jednym trafieniu odnotowali: Daniel Brud, Radosław Jacek, Robert Smoliński, Bartosz Sobotka oraz Michał Szewczyk.

Dla porównania w Puszczy drogą do bramki rywala znalazło pięciu zawodników. 3 gole zdobył Łukasz Nowak, 2 – Paweł Moskwik, 1 – Mateusz Cholewiak, Sebastian Janik oraz Paweł Strózik.

Liczymy, że jutro tylko nasi zawodnicy poprawią swój strzelecki dorobek. Jeśli wzbiją się na wyżyny swoich umiejętności to o wynik możemy być spokojni.
Zapraszamy na mecz!