Z Tychami w niedzielę o 18:00

W znakomitych nastrojach po pucharowej strzelaninie przystąpią piłkarze Puszczy Niepołomice do rywalizacji z GKS-em Tychy. Początek niedzielnego meczu o godzinie 18.00

Choć oba kluby dzieli w tabeli zaledwie jeden punkt, oba zespoły przystąpią do niedzielnego meczu w zupełnie innych nastrojach.

Tyszanie pożegnali się już bowiem z rozgrywkami Pucharu Polski. Lepsza od naszego najbliższego rywala okazała się trzecioligowa Legionovia, która wygrała przed własną publicznością 2-1.  Wyjazdowa porażka tyszan w pucharach uwydatniła problemy w meczach naszych najbliższych rywali poza swoim stadionem. GKS Tychy należy do wąskiego grona dwóch drużyn (obok Odry Opole) które jeszcze nie miały okazji cieszyć się z wyjazdowego zwycięstwa.

Piłkarze Puszczy, którzy w ostatnich dwóch meczach ligowych zdobyli 4 punkty, wykorzystali szansę daną przez los i nie dali najmniejszych szans w meczu pucharu polski A-klasowemu KS Paradyż.

Dobrą formę najlepiej potwierdzić na własnym stadionie gdzie ostatnio Puszczy idzie w kratkę. Dobre nastroje po zwycięstwach ze Stalą Mielec i Podbeskidziem popsuły nieco porażki z Wartą Poznań i ŁKS-em Łódź. W niedzielę można się wiec spodziewać ciekawego spotkania.

Bilety na ten mecz można kupić w internetowej przedsprzedaży za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl. Kasy biletowe w dniu spotkania czynne będą na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu.