Z wiceliderem przy K2

Już jutro kolejny mecz Puszczy Niepołomice w Fortuna 1 Lidze. Tym razem Żubry zmierzą się z wiceliderem rozgrywek – Miedzią Legnica. Początek spotkania o godzinie 18:00. 

Miedź ma za sobą świetny start sezonu. 4 spotkania i 10 zdobytych punktów. 3 zwycięstwa i 1 remis. Ponadto 9 goli strzelonych i tylko 2 stracone. To liczby, które muszą budzić respekt. Dopiero w ostatniej kolejce Miedź straciła punkty remisując u siebie 1:1 z beniaminkiem – Skrą Częstochowa. W Legnicy bardziej jednak od straty punktów martwią się poważną kontuzją Krzysztofa Drzazgi. Były zawodnik Puszczy kapitalnie rozpoczął sezon w Fortuna 1 Lidze. „Dżago” strzelił 5 goli, dwukrotnie zaliczając dublet. Niestety Drzazgę czeka długa przerwa. Zawodnik w poprzednim meczu uszkodził więzadło krzyżowe przednie ACL i więzadło poboczne piszczelowe MCL. Krzyśkowi z tego miejsca życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Puszcza ma za sobą remisowe starcie z Apklan Resovią. Trzeciego gola w sezonie zdobył Mroziński. Przerwaliśmy też passę dwóch porażek z rzędu w meczach z zespołem z Rzeszowa. Po meczu czujemy jednak niedosyt, bo Żubry w ostatnim kwadransie grały w przewadze. Niestety nie potrafiliśmy przechylić szali zwycięstwa na naszą korzyść. Tym samym z dorobkiem 4 punktów przystępujemy do meczu z Miedzią z 12 pozycji. Kurs w Fortunie, że jutro strzelimy gola jako pierwsi to 2.64.

Jutrzejszy mecz będzie 10 spotkaniem pomiędzy Miedzią Legnica i Puszczą Niepołomice. Legniczanie zdecydowanie prowadzą w ogólnym bilansie meczów. Żubry jeszcze nigdy nie wygrały oficjalnego spotkania z Miedzią. Trzy razy mecze kończyły się wynikiem remisowym.

Przypominamy, że mecz będzie transmitowany w serwisie IPLA. Zachęcamy do skorzystania z dedykowanego linka (klub otrzyma procent ze sprzedaży) – bit.ly/OgladajPuszcze.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.