Grzegorz Aftyka: Wszystko idzie w dobrym kierunku i będziemy coraz mocniejsi!

Grzegorza Aftyka ma za sobą dobre wejście do zespołu. Jutro kolejny trudny rywal, ale nasz obrońca przekonuje, że w Fortuna 1 Lidze każdy może wygrać z każdym. 

W piątek zakończycie intensywny tydzień w Fortuna 1 Lidze. Pamiętając o specyfice ligi, to jednak czeka Was chyba najtrudniejszy rywal.

W tej lidze każdy może wygrać z każdym i nie powiedziałbym jednak, że Miedź będzie najmocniejszym rywalem. Meczowy maraton skończymy jutro i mamy nadzieję, że to my będziemy cieszyć się z trzech punktów.

Miedź Legnica przyjedzie bez Krzysztofa Drzazgi, który miał kapitalny start w sezon. Jak uważasz, jak zmieni się gra Miedzi bez tego zawodnika?

Tak, dziś na odprawie dostaliśmy informację, że Drzazgi zabraknie w jutrzejszym spotkaniu. Początek rundy miał bardzo dobry i na pewno będzie to osłabienie Miedzi, bo statystki mówią same za siebie. Życzę Krzysztofowi Drzazdze szybkiego powrotu do zdrowia!

Asysta z GKS-em Jastrzębie. Z ŁKS-em Twoich kapitalnych podań nie wykorzystali koledzy. W Rzeszowie po Twoim dośrodkowaniu stworzyliśmy okazję, którą zamieniliśmy na gola. Widać, że szybko wkomponowałeś się w nasz zespół.

Zgadza się, w drużynie czuję się dobrze, z meczu na mecz coraz bardziej się poznajemy i zgrywamy. Wszystko idzie w dobrym kierunku i będziemy coraz mocniejsi.

Mecz Miedź – Skra pokazał, że w tej lidze nie ma zdecydowanych faworytów. Gdzie więc szukać słabych punktów Miedzi?

W tej lidze może być faworyt meczu, ale jak to często bywa niekończenie faworyt wygrywa mecz. Mamy plan na ten mecz i każdy dostanie swoje zadania na boisku.