Z wizytą u lidera Fortuna 1 Ligi

W środę zagramy o punkty z liderem rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Dla Bruk-Bet Termaliki będzie to powrót na własny stadion po 53 dniach. My wracamy do walki po przymusowej przerwie spowodowanej odwołaniem meczu ze względu na zakażenia koronawirusem w zespole Miedzi Legnica.

„Słonie” po 26. kolejkach są liderami Fortuna 1 Ligi. Warto jednak w tym miejscu zaznaczyć, że ekipa z Niecieczy rozegrała do tej pory 23 spotkania. Koronawirus w zespole naszych jutrzejszych rywali spowodował, że lider ma teraz do rozegrania o 3 mecze więcej pd przeciwników. Zespół Bruk-Betu czeka teraz intensywny okres. Od 28 kwietnia do 8 maja lider zagra 4 mecze.

Zespół prowadzony przez Mariusza Lewandowskiego przewodzi stawce pierwszoligowców i ma na swoim koncie 49 punktów. Nad drugim w tabeli Górnikiem Łęczna „Słonie” mają tylko 2 punkty przewagi. Wiosna nie jest jednak najlepsza w wykonaniu piłkarzy Bruk-Betu. W 6 dotychczas rozegranych spotkaniach ekipa z Niecieczy tylko jeden raz cieszyła się ze zwycięstwa. Raz przegrała i zanotowała aż 4 remisy. Kurs w Fortunie, że jako pierwsi strzelimy gola to

W meczach wiosennych z doskonałej strony pokazuje się Mateusz Grzybek. Defensor „Słoni” zdobył 3 gole i wszystkie w doliczonym czasie gry. Zdobyte gole są tym bardziej cenne, bo za każdym razem Grzybek ratował zespół przed porażką.

Pomimo problemów z wygrywaniem na wiosnę, „Słonie” to wciąż jeden z najgroźniejszych zespołów w lidze. W trwającym sezonie Bruk-Bet przegrał tylko 2 spotkania, a wygrał aż 14.

Mecz w Niecieczy będzie 12 pojedynkiem ze „Słoniami”. Bilans dotychczasowych spotkań jest korzystny dla nas. 5 razy wygrywaliśmy, 4 razy remisowaliśmy i ponieśliśmy 2 porażki. Bilans bramkowy również przemawia za nami i wynosi 11-8.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.