„Za dużo błędów”

Dawid Sojda bardzo dobrze zaprezentował się na tle Lechii. Gdańsk. Pomocnik Puszczy Niepołomice dał wyraźny sygnał, że zamierza walczyć o miejsce w podstawowym składzie w kolejnych meczach.

Samo dobre wrażenie nie daje oczekiwanego wyniku. Niestety w defensywie popełniliśmy za dużo błędów. Gdyby było ich mniej moglibyśmy zmusić graczy Lechii do jeszcze większego wysiłku – powiedział po meczu, jeden z najlepszych piłkarzy Puszczy Niepołomice w dzisiejszym spotkaniu Dawid Sojda.

W takim meczu każdy z nas chciał dać z siebie nie 100%, ale 150%. Mam nadzieję, że mój występ ułatwi mi walkę o skład i poskutkuje większą liczbą minut w lidze w walce o punkty – kontynuował

Zapytany o to czy był to jego najlepszy meczy od przyjścia do klubu stwierdził: Czy to był mój najlepszy występ od transferu do Puszczy? Prawdę mówiąc nie nagrałem się dotąd za dużo. Mam nadzieję, że ten najlepszy w moim wykonaniu mecz jeszcze przyjdzie.

Mecz z Lechią to już zakończona przygoda. W sobotę powrót do ligowej rzeczywistości, która póki co jest nieco frustrująca.

W sobotę przyjedzie do nas dotychczasowy lider Wisła Puławy. Oni byli w podobnej sytuacji pod koniec ubiegłego sezonu do naszej. Pojechaliśmy jednak tam i jako nieliczni wygraliśmy. Wszystko jest możliwe i mam nadzieję, że wygramy. Z tego co słyszałem od chłopaków to ubiegły sezon był dobrze rozpoczęty, a później było już w zasadzie tylko gorzej. Teraz mamy nadzieję, że sytuacja się odwróci i będzie lepiej – zakończył Dawid Sojda.