” Za piękną grę punktów nie dają”

Pomeczowy komentarz kapitana Puszczy Niepołomice Łukasza Nowaka.

Do czerwonej kartki graliśmy lepiej. Później w osłabieniu było trudniej, czego można było się spodziewać, co więcej Górnik potrafił to wykorzystać i skończyło się 2-0. Na początku drugiej połowy mieliśmy sytuację po której powinniśmy wyrównać wtedy mecz mógłby się potoczyć zupełnie inaczej – stwierdził na gorąco Łukasz Nowak.

Jeśli takiej sytuacji nie potrafimy wykorzystać w meczu wyjazdowym trudno myśleć o zdobyciu punków. Lepszych nie będziemy mieć, co więcej jak się nie trafia to w piłce najczęściej kończy się karą i stratą kolejnej bramki. I tak też niestety było. Kolejny raz słyszymy po meczu od obserwatorów, że fajnie gramy, ładnie dla oka, ale nadal nie punktujemy i jesteśmy na ostatnim miejscu. Za piękną grę punktów nie dają. Może trzeba grać mniej atrakcyjnie a punktować? – zastanawia się kapitan Puszczy Niepołomice

Musimy szukać punktów u siebie, choć kolejny przeciwnik to zespół klasowy – Arka Gdynia. Zakotłowaliśmy się na dnie tabeli. Patrząc jednak na naszą postawę, chyba jednak nie do końca zasługujemy na miejsce które zajmujemy. Niestety ładna gra nic nie daje. Arka z pewnością będzie bardzo wymagającym rywalem, ale gdzie mamy zdobywać punkty jeśli nie w Niepołomicach? – kończy retorycznie wyraźnie zmartwiony pomocnik Puszczy.

fot. Overlia Studio

 /MB/