Zagraj w Puszczy

Rozpoczynamy nabór do drużyn juniorów starszych i młodszych Puszczy Niepołomice. Graj w bezpośrednim zapleczu pierwszej drużyny i przeżywaj emocje jak podczas ostatniego barażu!

Dwumecz z Krakusem Nowa o awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych nasi piłkarze będą pamiętać bardzo długo! Po pierwszym meczu wygranym w Podłężu 1-0, do Krakowa podopieczni trenera Leszka Taraska pojechali z minimalną zaliczką.

Mecz w Nowej Hucie rozpoczął się w sposób wymarzony. Po dwóch bramkach Huberta Skocza, Młode Żubry prowadziły już 0-2 i nic nie wskazało początek horroru. W 42 minucie było już 2-2, a w doliczonym czasie gry pierwszej połowy czerwoną kartką ukarany został piłkarz Puszczy, Sebastian Iwulski.

Po zmianie stron osłabione Żubry wyszły ponownie na prowadzenie 3-2, ale kilkanaście minut później mieliśmy już remis 3-3. W 80 minucie spotkania Krakus wyszedł na prowadzenie 5-3 i na 10 minut przed końcem spotkania do Krakus był zwycięzcą barażu.

Nasza drużyna nie zamierzała jednak poddać się bez walki, bramka Krzysztofa Cielucha w 89 minucie oraz gol na wagę remisu w doliczonym czasie gry drugiej połowy spowodowały, że to Juniorzy Puszczy zagrają ligę wyżej!

Chcesz przeżyć podobne emocje? Weź udział w treningach otwartych!

Treningi naborowe już w dniach 10-12 lipca na obiektach Piłkarza Podłęże. Dodatkowo 13 lipca odbędzie się test mecz.

Serdecznie zapraszamy młodych zawodników chętnych do gry w drużynach juniorów starszych (roczniki 2001/2002) oraz juniorów młodszych (2003/2004)!

Wyróżniający się zawodnicy mają okazję nie tylko trenować z pierwszą drużyną, ale również możliwość debiutu w rozgrywkach Fortuna 1 ligi!

Zapraszamy!