Zaległości z Radomiakiem

Po remisie na wyjeździe w Legnicy, w środę zawodników Puszczy czeka kolejny mecz poza Niepołomicami. Tym razem rywalem będzie Radomiak Radom. Początek meczu o 17:00. 

Puszcza po występie w Legnicy przedłużyła serię bez porażki w lidze do 5 meczów. Do spotkania z Radomiakiem przystąpimy z 8 miejsca z dorobkiem 11 punktów. Na uwagę zasługują poczynania naszej defensywy w ostatnich 5 grach. Kobylak został w nich pokonany tylko 2 razy. Kurs w Fortunie, że jutro Radomiak nie strzeli gola wynosi 4.3.

Radomiak nie wygrał ostatnich 4 spotkań. Co więcej zespół z Radomia przegrał 3 kolejne mecze. Od ostatniego zwycięstwa Radomiaka w lidze minął już prawie miesiąc. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Banasika zremisowali w Opolu z miejscową Odrą. Mimo ostatnich, niezadawalających wyników warto zwrócić uwagę na takich zawodników jak Leandro, Podliński oraz Angielski. Każdy z nich ma już na swoim koncie po 3 gole w tym sezonie Fortuna 1 Ligi.

W środę spotkamy się po raz 9. Jak do tej pory bilans meczów jest dla nas korzystny. 5 razy wygraliśmy i 3 razy zremisowaliśmy. Kurs w Fortunie, że wygramy w środę obie połowy wynosi 21.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.