Zawodnicy Akademii wzięli udział w Turnieju Międzynarodowym

W piątek delegacja zawodników Akademii z roczników 2011,2012 i 2013 wraz z trenerami udały się do miasta Kuřim w Czechach, by rywalizować w sobotnim Turnieju Międzynarodowym z rówieśnikami z Czech oraz Słowacji.

Mimo, iż były to pierwsze zagraniczne zawody dla naszych wychowanków, widać było, że z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej piłkarsko, a trema coraz mniej daje o sobie znać.

We wszystkich turniejowych spotkaniach nasze drużyny zaprezentowały się dobrze, dostarczając pełno emocji do ostatniego gwizdka. Dla chłopców było to świetne doświadczenie móc rywalizować z rówieśnikami z sąsiednich krajów.

Pokazaliśmy dobry futbol, a nasza gra cieszyła oko kibica i trenerów. Po turnieju zawodnicy mogli zregenerować się w aquaparku znajdującym się w pobliżu Stadionu Miejskiego.

Wyjazd został zwieńczony niedzielną wycieczką do największego obszaru krasowego w Środkowej Europie-Morawski Kras.

Z tego miejsca ślemy serdeczne podziękowania dla Miasta Kuřim za gościnę, pozdrawiamy i do następnego razu! 👋

U11 w składzie: Kopff W., Bugaj E., Nawój J., Siwek J., Podolec B., Groński B., Kołos F., Bednarz A., Malewski M., Dziurdzia N., Gębala T.
U10/U9 w składzie: Krępa S., Osemlak W., Oczkowicz S., Turchan Sz., Rajczyk F., Stolarczyk F., Pietras A., Zięcina K., Stępień M., Norek Sz., Frąś T., Stoczyński Sz.

Trenerzy:
U11: Brytan Patryk
U10: Kołodziej Krzysztof
U9: Piotrowski Mateusz