Żubry kontra Górale

W niedzielę nasz zespół po dwóch wyjazdowych porażkach podejmie u siebie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Początek meczu o godzinie 15:00.

„Górale” przed meczem z Puszczą zajmują 7 miejsce i tracą zaledwie punkt do strefy barażowej. Na tę chwilę ekipa z Bielska-Białej ma na swoim koncie 34 punkty. TSP zaczęło wiosnę od dwóch remisów. Tym samym seria meczów bez wygranej wydłużyła się już do 4 spotkań. Ostatni raz Podbeskidzie wygrało w Fortuna 1 Lidze 20 listopada. Wtedy „Górale” rozbili Górnik Polkowice 4:0.

Podbeskidzie lepiej radzi sobie na własnym terenie, niż na wyjeździe. W delegacji zdobyli 15 punktów i nie wygrali 5 kolejnych meczów będąc gośćmi. Co ciekawe „Górale” w spotkaniach wyjazdowych błyszczą skutecznością. DO tej pory zdobyli 16 goli. Więcej poza domem strzeliły tylko Miedź Legnica i Arka Gdynia. Warto jednak dodać, że TSP w delegacji straciło 15 goli.

Jutro nasi defensorzy szczególną uwagę będą musieli poświęcić Kamilowi Bilińskiemu. Napastnik strzelił już 15 goli i przewodzi klasyfikacji pierwszoligowych strzelców.

Do tej pory z „Góralami” mierzyliśmy się w 7 spotkaniach. Odnieśliśmy jedno zwycięstwo i jeden remis. 5 razy lepsi okazali się rywale.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.