Czekamy na Lechię

Już w środę wielkie emocje przy Kusocińskiego. Mecz 1/8 finału Pucharu Polski, Puszcza Niepołomice – Lechia Gdańsk. 

Po raz pierwszy w swojej 93-letniej historii Puszcza Niepołomice dotarła na ten szczebel rozgrywek. Rywalizacja z Lechią jest możliwa dzięki wygranej z ekstraklasową Koroną Kielce. 9 sierpnia podopiecznie trenera Tomasza Tułacza po rzutach karnych odprawili z kwitkiem wyżej notowanego rywala. I grają dalej w tych rozgrywkach jako jedyny przedstawiciel II ligi.

Drabinka pucharowa tak się ułożyła, że drugi rok z rzędu do Niepołomic zawitają gracze z Gdańska. Lechia to w tym momencie jedna z najlepszych polskich drużyn. Po dziewięciu rozegranych meczach piłkarskiej Lotto Ekstraklasy zawodnicy z Gdańska plasują się na drugim miejscu w tabeli mając tyle samo punktów co pierwsza Jagiellonia i trzecia Bruk-Bet Termalica. W składzie Lechii grają byli i obecni reprezentanci Polski m.in. Sławomir Peszko Sebastian Mila, Jakub Wawrzyniak i Grzegorz Wojtkowiak. W drużynie Lechii gra również były gracz m.in. Juventusu Turyn, Milos Krasić.

W siedzibie klubu przy ul. Kusocińskiego 2 można jeszcze kupić wejściówki na to spotkanie. W dni poprzedzające mecz wejściówki można kupić w godzinach 9.00-16.00. W dniu meczowym, w środę 21 sierpnia bilety będą dostępne w kasie przed stadionem od godziny 11.00.

Kibice mogą również kupić nie wychodząc z domu za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl (sprzedaż możliwa do 20 września).

Jak to zrobić?
Należy wejść na stronę internetową www.bilet.pax.pl i wybrać zakładkę piłka nożna.
Zarejestrować lub zalogować się w serwisie podając swój login, adres e-mail oraz hasło.
Wybrać miejsce według klucza: sektor, rząd, numer krzesełka
Zaznaczyć odpowiedni bilet (normalny, ulgowy, specjalny)
Zapłacić za bilet przelewem internetowym
Wydrukować bilet
Przyjść na mecz!

W ubiegłym roku na meczu z Lechią padł rekord frekwencji, a spotkanie obejrzało ponad tysiąc siedemset osób. W tym roku liczymy na zapełnienie Stadionu Miejskiego do ostatniego miejsca.

1/8 finału Pucharu Polski
Puszcza Niepołomice – Lechia Gdańsk, Stadion Miejski w Niepołomicach
środa, 21 września 14:45