FIRMA DANDAV SPONSORERM MECZU Z GKS-EM TYCHY!

Miło nam poinformować, że sponsorem najbliższego spotkania Puszczy Niepołomice, została firma Dandav!

Kilka słów od naszego Sponsora:

Korzystając z ponad 20-letnich doświadczeń śmiało sięgamy po innowacyjne produkty, korzystamy z najnowocześniejszych technologii, pamiętając o optymalizacji kosztów. Każdemu z naszych Klientów proponujemy nowoczesne, sprawdzone i bezpieczne rozwiązania.

Lider konstrukcji szklanych i stalowych w Europie

Innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz indywidualnie podejście do każdego projektu pozwoliły nam utrzymać się w czołówce firm, na rynku usług związanych ze szkłem, aluminium, stalą, stalą nierdzewną i kratami rolowanymi. Specjalizujemy się w indywidualnych i nietypowych realizacjach, które wykonujemy na terenie całej Europy. Dobieramy najlepsze materiały i współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki temu otrzymujemy wiele pozytywnych opinii od naszych Klientów. Wyróżniamy się nowoczesnym parkiem maszynowym, logistyką, krótkimi terminami realizacji i konkurencyjnymi cenami, ale przede wszystkim doświadczeniem i zaangażowaniem pracowników.

Wieloletnie doświadczenie firmy Dandav

Historia naszej firmy rozpoczęła się na początku lat 90. Małżeństwo Państwa Potrzebskich otworzyło małą działalność, która w miarę upływu lat stała się dobrze prosperującym biznesem. Obecnie śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy jednym z liderów w branży projektów indywidualnych związanych ze szkłem, aluminium, stalą i kratami rolowanymi. Nie udałoby się nam tego osiągnąć bez zaufania i lojalności naszych Klientów.

Ważną datą dla naszej firmy były obchody 25-lecia działalności w 2016 roku. Była to dobra okazja, aby podziękować wszystkim Kontrahentom, Partnerom, Pracownikom i Przyjaciołom za wieloletnią współpracę.

Więcej o naszej firmie dowiesz się na stronie www.dandav.com.pl