Grają i gromią!

Chłopcy z rocznika 2006 z grupy ŻAKÓW UKS KAZIMIERZ NIEBIESCY rozegrali w miniony weekend swój kolejny mecz. 

Wspomnieć jednak jeszcze raz należy o tym czego dokonali tydzień temu – rozgromili na własnym boisku lidera rozgrywek drużynę PIASTA ŁAPANÓW, który w tym roku jeszcze nie doznał porażki wygrywając do przerwy 5:0, by ostatecznie zakończyć mecz wynikiem 8:4.

W minioną niedzielę chłopcy wraz ze swoim trenerem Michałem Horkawy udali się do Niegowici gdzie rozegrali mecz z drużyną AF Pogórze Gdów. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla naszej drużyny!

Trener wierzy i obiecuje, że wśród zawodników są nazwiska które już za kilka lat będziemy widzieć na koszulkach zawodników pierwszej drużyny Puszczy Niepołomice. Chłopcy są trenowani w ściśle określony sposób, co sprawia im wiele radości i zabawy. Ciężko pracują na treningach czego efekty widać w meczach ligowych. To co jednak najważniejsze – to widać że tworza drużynę, każdy z nich w zespole jest zawodnikiem uniwersalnym, wszyscy mają podobne marzenia – grać dla Puszczy!

Ponadto chłopcy oswajają się już z zapachem murawy i nowym stadionem co mecz biorąc udział w wyprowadzaniu piłkarzy i dopingowaniu podczas meczów pierwszej drużyny!

Chłopcy są trenowani przez trenerów: Krzysztofa Zajączkowskiego oraz Michała Horkawego.

/mh/

fot. dzięki uprzejmości rodziców zawodników