LOTTO FANTASY EKSTRAKLASA ZNÓW W GRZE [REKLAMA]

Na ligowe boiska wraca piłkarska Ekstraklasa, a razem z nią startuje wiosenna edycja internetowej gry Fantasy. Na internautów uczestniczących w rywalizacji o miano najlepszego eksperta od Ekstraklasy czeka wiele sportowych emocji, a także nowe aktywności.

LOTTO Fantasy Ekstraklasa to wirtualny manager piłkarski oparty o realną ligową rywalizację. W interaktywnej zabawie każdy kibic może stworzyć swoją wymarzoną drużynę. Do zadań gracza należy między innymi dobór składu, wyznaczenie kapitana drużyny i przeprowadzenie transferów przed startem kolejki. Zawodników można wybierać spośród wszystkich 18 klubów występujących w PKO Bank Polski Ekstraklasie. W grze liczą się punkty, które można zdobyć między innymi za gole, asysty, wygrane spotkania czy występ w pierwszym składzie. Dla najlepiej punktujących graczy przewidziano atrakcyjne nagrody.

W wiosennej odsłonie LOTTO Fantasy Ekstraklasy przygotowano nowość dla managerów pragnących rzucić wyzwanie ekspertom od piłkarskich managerów. Użytkownicy będą mogli rywalizować z proponowanym składem Fantastycznego Skauta w lidze Head-2-Head i zbierać punkty za zwycięstwo lub remis. Jednocześnie wciąż dostępne będą tradycyjne klasyfikacje: generalna, regionalna, kolejki, miesiąca oraz klasyfikacje klubowe. Wersja Premium umożliwi skorzystanie z takich aktywności jak Joker czy Dzika Karta, która uprawnia do przeprowadzenia raz w trakcie edycji nielimitowanej liczby transferów bez ponoszenia prowizji.

– LOTTO Fantasy Ekstraklasa stała się już nieodłącznym elementem ekstraklasowych rozgrywek, która tak samo jak ligowe spotkania, dostarcza mnóstwo piłkarskich emocji. Stworzona dla każdego fana futbolu cieszy się ogromną popularnością wśród kibiców. Statystyki mówią same za siebie – w jesiennej edycji miała ponad 18 mln odsłon stron i ponad 185 tys. unikalnych użytkowników , których połączyła pasja do piłki. W Fantasy Ekstraklasie grają nie tylko kibice, ale też piłkarze, przedstawiciele klubowych sztabów szkoleniowych czy dziennikarze. Bo to gra, która zwyczajnie wciąga – zauważa Daniel Kobyłka, Manager ds. Nowych Mediów Ekstraklasy SA.

Oficjalnym partnerem Fantasy Ekstraklasy jest Totalizator Sportowy wraz z marką LOTTO. Gra dostępna jest na fantasy.ekstraklasa.org oraz w oficjalnej aplikacji mobilnej Ekstraklasy.

[REKLAMA]